Amerika Birleşik Devletleri Background

Green Card Kazandıktan sonra yapılması gereken işlemler nedir? "Green Card Kazandım! Şimdi ne yapmalıyım?"

Green Card Sonuçları Nasıl Kontrol Edilir?

DV2024 GREEN CARD Çekilişi Sonuçları ve Kazananların yapması gereken işlemler nelerdir? Green Card başvuru sonucunuzu firmamızla iletişim kurarak veya ABD Göçmenlik Bürosu Resmi web sitesinde Confirmation Numaranızla kontrol edebilirsiniz. Sonuçlarınızı kontrol edebilmek için elinizde CONFIRMATION (ONAY) numarası bulunması gerekmektedir. Confirmation numarasına sahip olan katılımcılar dvlottery.state.gov/ESC adresinden sonuçları kontrol edebilirler.

Açılan sayfada Continue linkine tıkladıktan sonra karşnıza 4 farklı bilgi girilmesini isteyen bir form gelecektir. Burada dikkat edilmesi gereken birka nokta var.
Birincisi "Confirmation Numarası" 2023 veya 2024 ile başlayan 16 haneli bir numaradır. Bu numarayı tamamen büyük harflerle "Confirmation Number" alanına yazmalısınız.
İsim kısmına ise sadece soyadınızı byük harflerle girmelisiniz. İngilizce karakter bulunmayacak ekilde isim yazılmaktadır. Bu da aklınızda bulunsun.
Doğum tarihi kısmına ise sadece doğum yılınzı yazmanız yeterli.
Daha sonra en son kutudaki doğrulama kodunu boş alana yazdığınızda sonuç sayfası ile karşılaşacaksınız.

Green Card kazandım mı?

Sorgulama ekranını başaryla doldurup gönder tuşuna bastığınızda karşınıza 2 farklı şekilde sayfa açılabilir. Ya kazandıgınızı anlatan ve üzerinde isminiz yazılı olan bir mektupla karşılaırsınız. Ya da Kazanamadığınızı belirten iki cümlelik bir notla karşılaşırsınız. Kazanmadığınız takdirde, ekranda iki satır ingilizce bir yazı yazmaktadır. "HAS NOT BEEN SELECTED" ifadesi kalın olarak yazlmış şekilde, kısa bir not varsa. Bu kazanamadığnız anlamına gelir. Has Not Been Selected ifadesinin Türkçe karşılığı; "Seçilemediniz" demektir. "Kazanan kişiler arasında değilsiniz" eklinde de evrilebilir.

Kazandığınız takdirde, ekranda isminizin yazılı olduğu bir mektup ıkacaktır. Karşınızda üstünde barkod olan, sizin adınıza yazlmış uzun bir mektup görüyorsanız kazandınız demektir.
Tebrik ederiz.

Artk işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Green Card kazandım, bundan sonra ne yapmalıyım?

Green card kazandıktan sonra yapılacak olan işlemler nelerdir? Diye kara kara düşünmenize gerek yok. Bundan sonraki süreç çok zahmetli olacak. Hatta düşündğünüzden bile daha yorucu ilemler sizi bekliyor diyebiliriz. Fakat bu gibi konularda full danışmanlık hizmetiyle Green Card Türkiye sizin yanınızda. Şimdiye kadar en zorlu işlemlerde bile %100 başarıyla hizmet veren GreencardTurkiye.com işlemlerinizde garanti vaat etmektedir.
Her Sene Türkiye'den Green Card kazanan ve ABD'ye giden kişilerin yüzde 43'ü firmamızı tercih etmektedir. Yani Türkiye'den Green Card kazanan her 1000 kişiden 430'u firmamızdan işlem yapmaktadır.

Bu kadar büyük işlem hacmine rağmen internette veya başka her hangi bir yerde arattığınızda firmamız hakkında en ufak bir şikayet veya olumsuz görüşe rastlamanız mmkün değildir. Green Card işlemlerinde yüzde yüz başarı oranıyla çalışmaktayız. İşte tam da bu nedenle GreencardTurkiye.com bu konuda Trkiye'de öne çıkmış en büyük ve en uzman danışmanlık firmasıdır.

Green Card kazandktan sonraki işlemler ne kadar?

Green Card kazandıktan sonra yapılacak olan işlemleri ücretsiz olarak kendiniz de yapabilirsiniz. Kendiniz yapmayı tercih ederseniz, makalenin baında bahsettiğimiz "dvlottery" sitesindeki yönergeleri takip etmeniz yeterli. Yönergelerin bazı kısımları Trkçe'dir. Fakat yoğunlukla ingilizcedir. İngilizce bilen bir tanıdığınızdan yardım almanızı tavsiye ederiz. Acele etmeden, tüm konsantrenizi vererek doldurmanızda fayda var. Yoksa en ufak bir yanlış telafisi imkansız hatalara sebepolabilmektedir. Formu ve yönergeleri çok çok iyi okuyup doldurmanız gerekiyor. Tekrar belirtiyoruz. Dikkat etmesseniz bunun telafisi zor.

Eğer kendiniz yapamadıysanız... Veya form doldurmaya ayıracak vaktiniz yoksa, Green Card Türkiye aracılığıyla da işlemlerinizi devam ettirebilirsiniz. Bu durumda firmamıza danşmanlık hizmeti bedeli ödemeniz gerekmekte... Tam başarı ile hatasız olarak formlarınızı hazırlamaktayız. Green Card Kazandıktan sonra yapılacak olan işlemleri sizin yerinize eksiksik olarak yapmaktayız.

Form doldurma aşaması, Dosyaların hazırlanması, Mülakat aşaması gibi her konuda sizin yanınızdayız.

İşlemlerinizi bizim aracılığmız ile yaptığınız takdirde, bu aşamaların her birinde size bilgi vermekte ve sizi yönlendirmekteyiz. Bu şekilde, hi geç kalmadan işleminizi başarı ile tamamlamış olursunuz.

Bunun karşılığı olarak firmamızdan sorunsuz ve garantili hizmet alabilirsiniz. Green Card Türkiye, Green Card kazandıktan sonra başvuru bilgileri sorunlu veya hatalı olan kişiler için zel fiyatlandırma yapmaktadır. Hassasiyet gerektiren durumlarda bile yüzde 100 başarılı sonuçlar garanti etmekteyiz. Türkiye'deki en büyük Green Card Firması olarak, "Bizimle Greencard işlemleri yaptığınız takdirde" %100 başarı garanti etmekteyiz.

Bu süreçte ister bizim aracılığımızla isterseniz kendiniz yapabilirsiniz. Unutmayın ki her ne şekilde olursa olsun Green Card TÜrkiye sizin bir telefon uzağınızdadır. Telefonla danışmanlık hizmetimiz tamamen ücretsizdir.

Görüşmek üzere.

Green Card'a Şimdi Başvurun

Green Card, gerek devlet dairesi gerekse özel sektör olsun ABD'de istediğiniz yerde çalışma ve dilediğiniz kadar oturma izni verir.

Şimdi Başvur