ABD Bayrak

KATILIM ŞARTLARI VE KULLANIM HAKLARI SÖZLEŞMESİ

Lütfen ödeme yapmadan önce tüm detayları dikkatlice okuyunuz.

Bu anlaşma, www.greencardturkiye.com göçmenliğe hazırlık servisi ve buna bağlı olarak kullanıcı şartlarını kapsar. www.greencardturkiye.com tamamen özel teşebbüs olup; kullanıcılarına, Amerikan Hükümetinin ücretsiz tertip ettiği Diversity Visa Piyangosu'na sorunsuz şekilde başvuru hazırlığı sunar. Amerikan Göçmenlik bürosu, herhangi bir hükümetsel organizasyonla hiçbir alakamız yoktur. Tercih ettiğiniz takdirde, online başvurularınız için bizim servislerimizi kullanabilirsiniz. www.greencardturkiye.com'un ana amacı Greencard başvuru hazırlığınızın daha basit, daha kolay, daha anlaşılabilir ve daha az maliyetli olmasını sağlamaktır.

Bu katılım şartlarını okuyup kayıtsız şartsız kabul ettiğinizi onaylamadan servislerimizden faydalanmanız mümkün değildir. Bu şartlardan herhangi birini kabul etmediğiniz takdirde lütfen size o ana kadar sunmuş olduğumuz servislerimizi iptal ediniz.

Bu anlaşmadaki maddeler siz ya da herhangi bir kullanıcı için aynı şeyleri ifade eder. Tüm kullanıcılar için aynı şartları kapsar. www.greencardturkiye.com için kayıtlı kullanıcı demek tüm bu şartları kabul etmiş ve bizim sunmuş olduğumuz servislerden herhangi birini bu şartlar altında kullanmış olan kişi demektir.

Sunmuş olduğumuz servisler üçüncü şahıslar tarafından göçmenliğe hazırlık için ek belge ya da herhangi bir döküman yerine kullanılamaz. Bu tarz kullanımlardan doğacak sorunlardan hiçbir şekilde www.greencardturkiye.com sorumlu değildir.

www.greencardturkiye.com'a ait ve halka açık olmayan herhangi bir bilginin kullanılması yasaktır. Buna ek olarak bu siteden herhangi bir materyalin www.greencardturkiye.com'dan habersiz olarak ya da www.greencardturkiye.com'un yazılı izni olmadan kopyalanması, dağıtılması, basılması, yüklenmesi kesinlikle yasaktır.

Bu anlaşma da izin verilen konular hariç herhangi bir materyalin modifikasyonu ya da kullanımı, www.greencardturkiye.com'un telif ve gizlilik haklarını ihlal etmek demektir. Bu siteye ulaşmak için kullanacağınız bilgisayar, yazılımlar ya da telefon görüşme ücretleri tamamen size aittir.

www.greencardturkiye.com'a yapılan tüm ödemelerin sizin tarafınızdan www.greencardturkiye.com'un size bildirdiği ödeme şekli ile yapılması gerekir. Yapılan tüm ödemeler aşağıda yazılı olan geri iade koşullarına göre yapılacaktır.

Danışmanlık ücretleri ile ilgili bilgilendirmeler sitemizde değişik zamanlarda yayınlanacaktır. Lütfen ücretlendirmelerdeki herhangi bir değişiklik için sitemizi sık sık ziyaret ederek bilgi alınız.

 

GİZLİLİK VE BİLGİ DEPOLAMA

Başvuru formunu doldururken belirttiğiniz özel bilgilerinizi kendi isteğinizle gönderdğinizi kabul etmiş sayılırsınız. Servisin kullanılması sizin sorumululuğunuz altındadır. www.greencardturkiye.com sitede girmiş oldugunuz bilgilerin güvenliğini en iyi şekilde sağladıgı halde, bilgi girerken ve girdikten sonra bilgi güvenliğini size garanti etmez. www.greencardturkiye.com girilmiş olan bilginin saklı kalmasını ve depolanmasını garanti etmez. Kendi kayıtlarınız için adresinize göndereceğimiz kağıda basılı olan başvuru formunun bir kopyasını saklamanız önerilir.

 

İŞLETME

www.greencardturkiye.com, herhangi bir zaman servislerini herhangi bir sebepten dolayı durdurabilir veya değiştirebilir. İstenilen bilgilerde ya da fiyatlandırmada değişiklik yapmakta serbesttir. www.greencardturkiye.com başvurularınızdaki gecikmelerden sorumlu değildir. Buna ek olarak www.greencardturkiye.com katılım ve kullanım şartlarında internet sitesinde yayınlamak suretiyle istediği zaman değişiklik yapmakta serbesttir. Bu sözleşmeyi kabul etmeniz ile birlikte www.greencardturkiye.com'un, sizin sağlamış oldugunuz tüm bilgileri kullanma yetkisini ve gerektiği takdirde herhangi bir ek bilgi talep etme hakkını kabul etmiş olursunuz.

 

İADE ŞARTLARI

1 - Servis veya hizmetlerden herhangi birinden memnun kalmadığınız takdirde, 7 takvim günü içinde www.greencardturkiye.com ile kontak kurarak para iadesi isteyebilirsiniz (%10 işlem komisyonu ve KDV ücreti geri iade edilmez).
2 - Başvurunuzdan sonra fotoğraf göndermeniz gerekmektedir. Fotoğrafınız bize ulaştıktan sonra sonra hiç bir şart altında ücret iadesi yapılmamaktadır.
3 - 1 Ekim ve 1 Aralık tarihleri arasında Green Card Çekilişleri düzenlendiği için, bu tarih aralıklarında iptal edilen başvuruların ücreti hiç bir şart altında geri iade edilmez. Diğer aylarda yapılan başvuruların ücret iadeleri ise ilk iki maddeye tabidir.

4 - Kullanıcı, ancak ödeme işlemini tamamladığında servislerden yararlanma hakkına erişebilir. İadeler, başka hiçbir şart altında kabul edilmez.

www.greencardturkiye.com'un çalışma saatleri Pazartesi-Cumartesi günleri saat 09:00 ile 17:00 arasındadır. Tüm ödemesini yapmış kullanıcılar herhangi bir sorun için info@greencardturkiye.com'a e-mail yollayabilirler. Bu e-Posta adresi istenmeyen postalardan korunmaktadır, Bu destek altında www.greencardturkiye.com hiç bir yasal danışmanlık ya da kişisel problemlerinize karşı danışmanlık vermez.

 

HAKLAR

www.greencardturkiye.com, kayıtlı kullanıcısının sağlamış olduğu doğru bilgileri tüm servislerinden yararlandırmakla yükümlüdür. Eğer bir kayıt olan bir kullanıcının vermiş olduğu bilgilerde herhangi bir eksiklik var ise www.greencardturkiye.com bunları düzeltmek ya da eksik bilgiyi tamamlamakla yükümlü değildir. Herhangi bir ek bilgi için www.greencardturkiye.com sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Meydana gelebilecek herhangi bir teknik arıza ya da sorunda; www.greencardturkiye.com, e-mail aracılığı ile tüm ödemesini yapmış kullanıcılarına 2 iş günü içinde dönmek zorundadır. (Resmi günler, tatiller, bayramlar hariç.)

Eğer kullanıcı iletişim bilgilerinde herhangi bir değişiklik olur ise en geç bir sonraki çekilişten en az 2 ay önce mail yolu ya da telefon ile tüm değişiklikleri tarafımıza bildirmek ile yükümlüdür.

ABD Hükümeti tarafından yapılan greencard çekilişi tamamlandığında kazanan kişilere bilgi ve kazandığına dair belgeler tarafımızdan teslim edilecektir. Eğer Green Card çekilişi başvurunuz yapıldıktan sonra bilgilerinizde herhangi bir değişiklik oluştu ise, bu ancak bir dahaki çekilişte düzeltilebilecektir. Hiçbir şekilde o seneki başvurunuz değiştirilmez.

 

DİĞER ŞARTLAR

Bu sözleşmeye aykırı hareket eden herhangi bir kullanıcının sözleşmesini iptal etmek www.greencardturkiye.com'un insiyatifindedir. Sözleşme iptali ile birlikte kullanıcıların tüm başvuruları da iptal edilecektir.

www.greencardturkiye.com sizin Green Card başvurunuzu gerçekleştirmek ile yükümlüdür Ancak, başvuru için gerekli olan tüm bilgilerin DOĞRU ve EKSİKSİZ olarak doldurulması tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Başvurularınızı inceledikten sonra herhangi bir eksik bilgi gördüğümüzde size dönüp doğru bilgiyi almak için elimizden geleni yapacağımız halde hiç bir şekilde bunu garanti edemeyiz.

Amerikan Hükümeti Green Card çekilişi için herhangi bir ücret talep etmez. Ödemiş olduğunuz ücret sizin başvuru hazırlığınız için tamamen bir aracılık hizmetidir.

Servislerimizi kullanmadan önce bu sözleşmeyi okumanız önemle rica olunur.

Amerikan Hükümeti her yıl Green Card çekilişini Ağustos ve Ekim ayları arasında anons eder.
O yılki çekilişe katılabilmeniz için en geç 30 Ekim'e kadar tüm bilgilerinizin bize eksiksiz olarak ulaşması gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılacak olan tüm başvurular bir sonraki çekilişe dahil edilecektir. Bu dahil edilecek çekilişler Amerikan hükümetinin bu yıldan sonra da Green Card çekilişi düzenlemeye devam edeceği varsayılarak kabul edilmiştir. Bu tarihten önce yapılan ödemeler, Amerikan Hükümeti Green Card çekilişini iptal etse veya devam etmeme kararı alsa bile iade edilmeyecektir. 5 yıllık katılmış olsanız ya da 5 yıl içinde kazanmış olsanız bile Amerikan Hükümetinin herhangi bir iptalinde kullanıcı kesinlikle tarafımızdan bir hak talep edemez.

Daha fazla bilgi için iade şartlarını inceleyiniz.

Tüm şartlar açıklayıcı olarak www.greencardturkiye.com'da yayınlanmıştır. Bu servisin baslangıç tarihi; ödeme yaptığınız tarihtir. Bu ödemeyi yaptığınız gün tüm şartları kabul etmiş sayılırsınız.

Başvuru kabulü için gereken tüm şartlar sitemizde yayınlanmıştır.

Green Card'a Şimdi Başvurun

Green Card, gerek devlet dairesi gerekse özel sektör olsun ABD'de istediğiniz yerde çalışma ve dilediğiniz kadar oturma izni verir.

Şimdi Başvur